Recenzie hoverboardov

Na tejto stránke nájdete recenzie na našu stránku od našich zákazníkov. Hoverboardy, ktoré sme doteraz zasielali majú pozitívne ohlasy, no sme radi, že sa našli aj nápady na zlepšenie. Sme radi za všetky skúsenosti s našimi produktami, ktoré ste nám poskytli. Všetky mini segwaye sa snažíme kontrolovať a dbať na ich kvalitu. Všetky gyroboardy obsahujú základné dosky TAO-TAO, ktoré patria medzi najkvalitnejšie dosky na trhu.

Prezrite si sami ako naše kolonožky ľudia hodnotia:

Peter
Peter
Overený vlastníkOverený vlastník
5/5

Zatiaľ som spokojný. Všetko ide ako má.

pred 6 dní
Henrich
Henrich
Overený vlastníkOverený vlastník
5/5

Elektrický bicykel Kugoo B2 (V1) je výborný výrobok ktorý vďaka 400 wattovému motoru zvláda rýchlosť okolo 40 km/h a zvládne aj stúpania celkom dobre. Výhodou je možnosť ísť na pedále ak sa vybije batéria. Vpredu má svetlo napájanie s hlavnej batérie. Za drobnú nevýhodu považuje to že nemá zadné červené svetlo (dokúpil som si ho za zhruba 5 eúr). E-Bike Kugoo B2 (V1) má aj sedlo pre dieťa. Podstatnou výhodou je že motor nejde na 36 V ako u väčšiny kolobežiek, ale ide na 48 V čo zlepšuje výkonové vlastnosti motora (rýchlejšie zrýchlovanie a aj záber do kopca). Tento produkt odporúčam.

pred 2 týždne
Henrich
Henrich
5/5

Elektrická kolobežka Kugoo S1 PRO ktorú som kúpil na tejto stránke mi slúži veľmi dobre. Zrýchlenie je dobré a páči sa mi aj to že má tempomat. Váha okolo 11 kg je na elektrickú kolobežku pomerne malá a teda manipulácia s ňou je ľahká. Kolobežka má prehľadný farebný displej informujúci o aktuálnej rýchlosti, stave batérie, o prejdených kilometroch a aj o zvolenom rýchlostnom stupni (1 až 3). Brzdenie motorom je dosť silné. Brzdiť sa dá aj zošlapnutím zadného blatníka. Toto ale prakticky nepoužíva. Brzdenie motorom mi úplne stačí. Osvetlenie je vpredu riešené až 22 ledkami a v zadu je červená ledka.

pred 4 týždne
Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.